O nas - Subaru A. Koper
O nas

O nas

Subaru A. Koper jest firmą zatrudniającą blisko 30 osób. Zaczynaliśmy od serwisu Subaru w 1992 roku. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w rajdach samochodowych, jak i doskonale wyszkolona kadra zaowocowały tym, że nasz serwis jest bardzo dobrze postrzegany przez klientów z całej Polski. Subaru Koper wykonuje wszystkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz kompletną diagnostykę. Zajmujemy się likwidacją szkód powypadkowych, mamy swój Autoryzowany serwis blacharsko – lakierniczy.

1 września 2002 roku otworzyliśmy salon Subaru przedstawiając pełną ofertę nowych samochodów tej marki na naszym obiecującym rynku. Od tego czasu nasza sprzedaż sukcesywnie wzrasta, co jest dla nas powodem do dumy. Rok w rok znajdujemy się w czołówce Dealerów marki Subaru w Polsce. Naszą ofertę rozszerza motel oraz restauracja. Dla swoich klientów oraz członków oficjalnego internetowego Forum Subaru Import Polska cyklicznie organizujemy legendarny już "Cynamonowy Slajd". Impreza odbywa się na torze rally crossowym w Słomczynie i ma na celu doskonalenie technik prowadzenia pojazdu w różnych warunkach drogowych. Imprezie towarzyszą znane twarze ze świata rajdowego, a odpowiednią dawkę adrenaliny zapewnia rywalizacja kierowców Subaru z podziałem na klasy. Na miejscu grill, pogawędki o motoryzacji i po zakończonym rajdzie tor do dyspozycji użytkowników.

Nasza firma przez wielu postrzegana jest jako "fachowa". Jesteśmy ludźmi zafascynowanymi motoryzacją. Praca jest naszą pasją. Tak rzadko zdarza się, że człowiek lubi to co robi – my lubimy. Wszystko to przenosimy na naszych Klientów.